IJF World Ranking

7. March. 2020
KRPALEK
Lukas
1st place
+100 kg
NAGAYAMA
Ryuju
1st place
-60 kg
CHO
Guham
1st place
-100 kg
SHERAZADISHVILI
Nikoloz
1st place
-90 kg
HASHIMOTO
Soichi
1st place
-73 kg
LOMBARDO
Manuel
1st place
-66 kg
CASSE
Matthias
1st place
-81 kg
ORUJOV
Rustam
2nd place
-73 kg
MUKI
Sagi
2nd place
-81 kg
KORREL
Michael
2nd place
-100 kg
TAKATO
Naohisa
2nd place
-60 kg
HARASAWA
Hisayoshi
2nd place
+100 kg
SILVA MORALES
Ivan Felipe
2nd place
-90 kg
MARUYAMA
Joshiro
2nd place
-66 kg
LIPARTELIANI
Varlam
3rd place
-100 kg
SMETOV
Yeldos
3rd place
-60 kg
ONO
Shohei
3rd place
-73 kg
TUSHISHVILI
Guram
3rd place
+100 kg
VAN T END
Noel
3rd place
-90 kg
ABE
Hifumi
3rd place
-66 kg
RESSEL
Dominic
3rd place
-81 kg
MEYER
Roy
4th place
+100 kg
GANBOLD
Kherlen
4th place
-66 kg
MARGELIDON
Arthur
4th place
-73 kg
LUTFILLAEV
Sharafuddin
4th place
-60 kg
PALTCHIK
Peter
4th place
-100 kg
MAJDOV
Nemanja
4th place
-90 kg
ALBAYRAK
Vedat
4th place
-81 kg
VALOIS-FORTIER
Antoine
5th place
-81 kg
GARRIGOS
Francisco
5th place
-60 kg
FONSECA
Jorge
5th place
-100 kg
MARGVELASHVILI
Vazha
5th place
-66 kg
CILOGLU
Bilal
5th place
-73 kg
TASOEV
Inal
5th place
+100 kg
ZGANK
Mihael
5th place
-90 kg
SILVA
Rafael
6th place
+100 kg
MOLLAEI
Saeid
6th place
-81 kg
TOTH
Krisztian
6th place
-90 kg
KYRGYZBAYEV
Gusman
6th place
-60 kg
BUTBUL
Tohar
6th place
-73 kg
YONDONPERENLEI
Baskhuu
6th place
-66 kg
WOLF
Aaron
6th place
-100 kg
GROL
Henk
7th place
+100 kg
MSHVIDOBADZE
Robert
7th place
-60 kg
GWAK
Donghan
7th place
-90 kg
NAGASE
Takanori
7th place
-81 kg
MACIAS
Tommy
7th place
-73 kg
SHMAILOV
Baruch
7th place
-66 kg
ELNAHAS
Shady
7th place
-100 kg
GASIMOV
Elmar
8th place
-100 kg
EBINUMA
Masashi
8th place
-73 kg
MEHDIYEV
Mammadali
8th place
-90 kg
DE WIT
Frank
8th place
-81 kg
CHKHVIMIANI
Lukhumi
8th place
-60 kg
KIM
Limhwan
8th place
-66 kg
KAGEURA
Kokoro
8th place
+100 kg
MOURA
David
9th place
+100 kg
KHALMURZAEV
Khasan
9th place
-81 kg
MUKAI
Shoichiro
9th place
-90 kg
ILYASOV
Niyaz
9th place
-100 kg
CARGNIN
Daniel
9th place
-66 kg
TURAEV
Khikmatillokh
9th place
-73 kg
YANG
Yung Wei
9th place
-60 kg
KIM
Won Jin
10th place
-60 kg
GVINIASHVILI
Beka
10th place
-90 kg
HEYDAROV
Hidayat
10th place
-73 kg
GAITERO MARTIN
Alberto
10th place
-66 kg
ADAMIAN
Arman
10th place
-100 kg
FUJIWARA
Sotaro
10th place
-81 kg
KIM
Minjong
10th place
+100 kg
SASSON
Or
11th place
+100 kg
LAPPINAGOV
Aslan
11th place
-81 kg
GJAKOVA
Akil
11th place
-73 kg
SERIKZHANOV
Yerlan
11th place
-66 kg
TAKABATAKE
Eric
11th place
-60 kg
KOTSOIEV
Zelym
11th place
-100 kg
BEKAURI
Lasha
11th place
-90 kg
MCKENZIE
Ashley
12th place
-60 kg
AN
Baul
12th place
-66 kg
BUZACARINI
Rafael
12th place
-100 kg
KHAMMO
Yakiv
12th place
+100 kg
AN
Changrim
12th place
-73 kg
NAGASAWA
Kenta
12th place
-90 kg
GRIGALASHVILI
Tato
12th place
-81 kg
CLERGET
Axel
13th place
-90 kg
ZANTARAIA
Georgii
13th place
-66 kg
LKHAGVASUREN
Otgonbaatar
13th place
-100 kg
MAKHMADBEKOV
Somon
13th place
-73 kg
MAISURADZE
Luka
13th place
-81 kg
ABULADZE
Yago
13th place
-60 kg
OLTIBOEV
Bekmurod
13th place
+100 kg
KIM
Sungmin
14th place
+100 kg
FLICKER
Tal
14th place
-66 kg
IARTCEV
Denis
14th place
-73 kg
TSJAKADOEA
Tornike
14th place
-60 kg
MACEDO
Rafael
14th place
-90 kg
BOLTABOEV
Sharofiddin
14th place
-81 kg
FLETCHER
Benjamin
14th place
-100 kg
MOGUSHKOV
Musa
15th place
-73 kg
DASHDAVAA
Amartuvshin
15th place
-60 kg
NTANATSIDIS
Alexios
15th place
-81 kg
GOMBOC
Adrian
15th place
-66 kg
TRIPPEL
Eduard
15th place
-90 kg
HEGYI
Stephan
15th place
+100 kg
KHURRAMOV
Mukhammadkarim
15th place
-100 kg
NYMAN
Marcus
16th place
-90 kg
PAPINASHVILI
Amiran
16th place
-60 kg
IDDIR
Alexandre
16th place
-100 kg
SHIKHALIZADA
Nijat
16th place
-66 kg
KHUBETSOV
Alan
16th place
-81 kg
KOKAURI
Ushangi
16th place
+100 kg
KHOJAZODA
Behruzi
16th place
-73 kg
IADOV
Bogdan
17th place
-66 kg
IVANOV
Ivaylo
17th place
-81 kg
SCVORTOV
Victor
17th place
-73 kg
ZAALISHVILI
Gela
17th place
+100 kg
BOBONOV
Davlat
17th place
-90 kg
LEE
Harim
17th place
-60 kg
IIDA
Kentaro
17th place
-100 kg
DARWISH
Ramadan
18th place
-100 kg
KUKOLJ
Aleksandar
18th place
-90 kg
SHAMILOV
Yakub
18th place
-66 kg
VERSTRAETEN
Jorre
18th place
-60 kg
TSEND-OCHIR
Tsogtbaatar
18th place
-73 kg
EGUTIDZE
Anri
18th place
-81 kg
FREY
Johannes
18th place
+100 kg
SIMIONESCU
Vladut
19th place
+100 kg
BOZBAYEV
Islam
19th place
-90 kg
GANBAATAR
Odbayar
19th place
-73 kg
ZHUMAKANOV
Yeldos
19th place
-66 kg
LESIUK
Artem
19th place
-60 kg
PARLATI
Christian
19th place
-81 kg
GONCALVES
Leonardo
19th place
-100 kg
NHABALI
Quedjau
20th place
-90 kg
PULIAEV
Mikhail
20th place
-66 kg
BASILE
Fabio
20th place
-73 kg
FREY
Karl-Richard
20th place
-100 kg
KHYAR
Walide
20th place
-60 kg
GRANDA
Andy
20th place
+100 kg
RASULOV
Kamoliddin
20th place
-81 kg
WANDTKE
Igor
21th place
-73 kg
ULZIIBAYAR
Duurenbayar
21th place
+100 kg
IGOLNIKOV
Mikhail
21th place
-90 kg
ZANKISHIEV
Kazbek
21th place
-100 kg
ABDELMAWGOUD
Mohamed
21th place
-66 kg
BRIAND
Etienne
21th place
-81 kg
PRECIADO
Lenin
21th place
-60 kg
MINASKIN
Grigori
22th place
-100 kg
NAIDAN
Tuvshinbayar
22th place
+100 kg
CHAINE
Guillaume
22th place
-73 kg
UROZBOEV
Diyorbek
22th place
-60 kg
SANTOS
Eduardo Yudy
22th place
-81 kg
SMINK
Jesper
22th place
-90 kg
NURILLAEV
Sardor
22th place
-66 kg
PACEK
Robin
23th place
-81 kg
HEINLE
Sven
23th place
+100 kg
SHAVDATUASHVILI
Lasha
23th place
-73 kg
LE BLOUCH
Kilian
23th place
-66 kg
KOCHMAN
Li
23th place
-90 kg
CIRJENICS
Miklos
23th place
-100 kg
OGUZOV
Albert
23th place
-60 kg
UNGVARI
Attila
24th place
-81 kg
RINER
Teddy
24th place
+100 kg
USTOPIRIYON
Komronshokh
24th place
-90 kg
SVIRYD
Mikita
24th place
-100 kg
PLAFKY
Moritz
24th place
-60 kg
SMAGULOV
Zhansay
24th place
-73 kg
VIERU
Denis
24th place
-66 kg
SEIDL
Sebastian
25th place
-66 kg
OTGONBAATAR
Uuganbaatar
25th place
-81 kg
MARET
Cyrille
25th place
-100 kg
KRAKOVETSKII
Iurii
25th place
+100 kg
KLAMMERT
David
25th place
-90 kg
AKKUS
Mihrac
25th place
-60 kg
STERPU
Victor
25th place
-73 kg
BROWN
Colton
26th place
-90 kg
GRIGORYAN
Aram
26th place
-66 kg
ZINGG
Anthony
26th place
-73 kg
CHOUCHI
Sami
26th place
-81 kg
RAKHIMOV
Temur
26th place
+100 kg
CATHARINA
Simeon
26th place
-100 kg
MKHEIDZE
Luka
26th place
-60 kg
GANBAT
Boldbaatar
27th place
-60 kg
DENISOV
Kirill
27th place
-100 kg
WIECZERZAK
Alexander
27th place
-81 kg
SAFAROV
Orkhan
27th place
-66 kg
SARNACKI
Maciej
27th place
+100 kg
STUMP
Nils
27th place
-73 kg
MURAO
Sanshiro
27th place
-90 kg
BORODAVKO
Jevgenijs
28th place
-100 kg
PULKRABEK
David
28th place
-60 kg
MATIASHVILI
Levani
28th place
+100 kg
ABDELAAL
Mohamed
28th place
-81 kg
ZILKA
Peter
28th place
-90 kg
ESPOSITO
Giovanni
28th place
-73 kg
NINIASHVILI
Bagrati
28th place
-66 kg
PELIM
Phelipe
29th place
-60 kg
KRIVOBOKOV
Anton
29th place
+100 kg
KHALMURZAEV
Khusen
29th place
-90 kg
ESPOSITO
Antonio
29th place
-81 kg
BILALOV
Niiaz
29th place
-100 kg
KHOMULA
Artem
29th place
-73 kg
LIMA
Willian
29th place
-66 kg
GERCHEV
Yanislav
30th place
-60 kg
DVARBY
Joakim
30th place
-100 kg
ESTRADA
Magdiel
30th place
-73 kg
BASHAEV
Tamerlan
30th place
+100 kg
FLORENTINO
Robert
30th place
-90 kg
AKHADOV
Shakhram
30th place
-66 kg
BORCHASHVILI
Shamil
30th place
-81 kg
ABDULZHALILOV
Abdula
31th place
-66 kg
REYES
Kyle
31th place
-100 kg
KUCZERA
Piotr
31th place
-90 kg
HOJAK
Martin
31th place
-73 kg
YUSUPOV
Alisher
31th place
+100 kg
LKHAGVAJAMTS
Unubold
31th place
-60 kg
SASAKI
Takeshi
31th place
-81 kg
VAKHAVIAK
Aliaksandr
32th place
+100 kg
GANTULGA
Altanbagana
32th place
-90 kg
KHAMZA
Didar
32th place
-81 kg
QING
Daga
32th place
-73 kg
YASHUEV
Islam
32th place
-60 kg
MUKETE
Daniel
32th place
-100 kg
VALOIS
Jacob
32th place
-66 kg
BOUCHARD
Antoine
33th place
-73 kg
NDIAYE
Mbagnick
33th place
+100 kg
DOSEN
Bojan
33th place
-100 kg
MUNGAI
Nicholas
33th place
-90 kg
NOZADZE
Temur
33th place
-60 kg
ALIYEV
Ibrahim
33th place
-66 kg
DJALO
Alpha Oumar
33th place
-81 kg
KITADAI
Felipe
34th place
-60 kg
GROSSKLAUS
Ciril
34th place
-90 kg
SZABO
Frigyes
34th place
-73 kg
BOEHLER
Laurin
34th place
-100 kg
DRAGIC
Vito
34th place
+100 kg
LEE
Sungho
34th place
-81 kg
PEREZ ROMAN
Daniel
34th place
-66 kg
STEWART
Max
35th place
-90 kg
BARBOSA
Eduardo
35th place
-73 kg
GORDIIENKO
Oleksandr
35th place
+100 kg
MEDVES
Matteo
35th place
-66 kg
ZOLOEV
Vladimir
35th place
-81 kg
FARA
Aaron
35th place
-100 kg
ENKHTAIVAN
Ariunbold
35th place
-60 kg
UNGVARI
Miklos
36th place
-73 kg
TCHRIKISHVILI
Avtandili
36th place
-90 kg
HAGA
Ryunosuke
36th place
-100 kg
NYAMSUREN
Dagvasuren
36th place
-81 kg
HUSEYNOV
Karamat
36th place
-60 kg
SIPOCZ
Richard
36th place
+100 kg
BURNS
Nathon
36th place
-66 kg
BENAMADI
Abderrahmane
37th place
-90 kg
NOURINE
Fethi
37th place
-73 kg
SHERSHAN
Dzmitry
37th place
-66 kg
DIAZ
Adonis
37th place
-60 kg
LEE
Moon Jin
37th place
-81 kg
KUMRIC
Zlatko
37th place
-100 kg
KAZHYBAYEV
Yerassyl
37th place
+100 kg
AZOIDIS
Georgios
38th place
-73 kg
ALLERSTORFER
Daniel
38th place
+100 kg
DOVDON
Altansukh
38th place
-66 kg
ERIHEMUBATU

38th place
-100 kg
PAPUNASHVILI
Giorgi
38th place
-90 kg
FATIYEV
Murad
38th place
-81 kg
KOGA
Genki
38th place
-60 kg
DICHEV
Daniel
39th place
-100 kg
KUWABARA
Allan
39th place
-60 kg
SHOKA
Vadzim
39th place
-73 kg
TSAI
Ming Yen
39th place
-66 kg
GOTONOAGA
Dorin
39th place
-81 kg
VARAPAYEU
Yahor
39th place
-90 kg
SHAKHBAZOV
Ruslan
39th place
+100 kg
SMITH III
L.A.
40th place
-100 kg
TEMELKOV
Bozhidar
40th place
-66 kg
NURILLAEV
Kemran
40th place
-60 kg
CULUM
Zarko
40th place
+100 kg
BAKER
Mashu
40th place
-90 kg
DEL ORBE CORTORREAL
Medickson
40th place
-81 kg
ELBAKIEV
Georgii
40th place
-73 kg
RANDL
Milan
41th place
-90 kg
BASSOU
Imad
41th place
-66 kg
MOHAMED
Abdelrahman
41th place
-81 kg
RAICU
Alexandru
41th place
-73 kg
MADSEN
Mathias
41th place
-100 kg
TOKTOGONOV
Bekbolot
41th place
+100 kg
JUMAYEV
Hakberdi
41th place
-60 kg
SHAH
Hussain Shah
42th place
-100 kg
MROWCZYNSKI
Wiktor
42th place
-73 kg
SZWARNOWIECKI
Damian
42th place
-81 kg
GALARRETA VILLAR
Yuta
42th place
-90 kg
SOLIS
Osniel
42th place
-66 kg
ABRAMOV
Erik
42th place
+100 kg
LOPES
Rodrigo Costa
42th place
-60 kg
MOHYELDIN
Mohamed
43th place
-73 kg
BUNCIC
Strahinja
43th place
-66 kg
BURT
Zachary
43th place
-90 kg
TSIARPITSKI
Uladzislau
43th place
+100 kg
AIBEK UULU
Kubanychbek
43th place
-60 kg
SISMANLAR
Mert
43th place
-100 kg
AKHALKATSI
Vladimir
43th place
-81 kg
MUSIL
Jaromir
44th place
-81 kg
OTA
Hyoga
44th place
+100 kg
ABELRAHMAN
Ahmed
44th place
-66 kg
CHOI
In Hyuk
44th place
-60 kg
WONG
Alonso
44th place
-73 kg
OHAT
Zalan
44th place
-100 kg
ELNAHAS
Mohab
44th place
-90 kg
ABD EL AKHER
Hatem
45th place
-90 kg
POSTIGOS
Juan
45th place
-66 kg
BRICENO
Thomas
45th place
-100 kg
LEE
Seungsu
45th place
-81 kg
KATZ
Joshua
45th place
-60 kg
HAM
Eric
45th place
-73 kg
MATSUMURA
Sosuke
45th place
+100 kg
PETRIKOV
Pavel
46th place
-66 kg
BOUYACOUB
Lyes
46th place
-100 kg
PAPINASHVILI
Jaba
46th place
-60 kg
MIRMAMADOV
Shakarmamad
46th place
+100 kg
KARAPETIAN
Ferdinand
46th place
-73 kg
MUSSAYEV
Ruslan
46th place
-81 kg
BU
Hebilige
46th place
-90 kg
PINEDA
Pedro
47th place
+100 kg
KALJULAID
Klen Kristofer
47th place
-90 kg
GALANDI
Philipp
47th place
-100 kg
CAVELIUS
Timo
47th place
-81 kg
BOUDA
Romaric Wend-Yam
47th place
-60 kg
CARDOSO
Gilberto
47th place
-73 kg
TE
Artur
47th place
-66 kg
KATZ
Nathan
48th place
-66 kg
SPIJKERS
Jur
48th place
+100 kg
PANTIC
Danilo
48th place
-100 kg
LIMA
David
48th place
-73 kg
CASSAR
Harrison
48th place
-90 kg
YUSIFOV
Ahmad
48th place
-60 kg
ZHA
Lasai
48th place
-81 kg
ALIPIEV
Valentin
49th place
-60 kg
MARGIANI
Ushangi
49th place
-90 kg
MOHAMMADI
Mohammad
49th place
-73 kg
MCWATT
Stuart
49th place
-81 kg
MEDINA
Lewis
49th place
-100 kg
YUAN
Shaotong
49th place
+100 kg
POLANCO
Orlando
49th place
-66 kg
OSHIMA
Yuma
50th place
-60 kg
SAIYINJIRIGALA

50th place
-73 kg
SCHEIBEL
Manuel
50th place
-66 kg
SERIKBAYEV
Aibek
50th place
-100 kg
MURODOV
Akmal
50th place
-81 kg
TSELIDIS
Theodoros
50th place
-90 kg
ERDOGAN
Cemal
50th place
+100 kg
VAN GANSBEKE
Kenneth
51th place
-66 kg
SAVYTSKIY
Anton
51th place
-100 kg
TONISTE
Kristjan
51th place
-81 kg
REITER
Lukas
51th place
-73 kg
TSKHOVREBOV
Alen
51th place
+100 kg
MOROCHO
Steven
51th place
-60 kg
MASHIYAMA
Kosuke
51th place
-90 kg
DHOUIBI
Fraj
52th place
-60 kg
GAHRAMANOV
Shahin
52th place
+100 kg
POLIAK
Matej
52th place
-66 kg
MACEDO
Joao
52th place
-81 kg
KUUSIK
Mattias
52th place
-90 kg
MARKARIAN
Georgios
52th place
-73 kg
OZCICEK-TAKAGI
Kayhan
52th place
-100 kg
MINKOU
Dzmitry
53th place
-66 kg
WAHID
Ahmed
53th place
+100 kg
NIKIFOROV
Toma
53th place
-100 kg
GANDIA
Adrian
53th place
-81 kg
VALIYEV
Telman
53th place
-73 kg
PETERSILKA
Falk
53th place
-90 kg
SIMEONIDIS
Konstantin
53th place
-60 kg
VAN TICHELT
Dirk
54th place
-73 kg
KOLESNYK
Andrii
54th place
+100 kg
WAWRZYCZEK
Patryk
54th place
-66 kg
REVOL
Cedric
54th place
-60 kg
TEPKAEV
Turpal
54th place
-81 kg
CHAMBERLAIN
Frazer
54th place
-90 kg
KAMIGAKI
Kazunari
54th place
-100 kg
BUGHADZE
Onise
55th place
+100 kg
MAMMADSOY
Davud
55th place
-60 kg
CASES ROCA
Salvador
55th place
-73 kg
DIESSE
Aurelien
55th place
-90 kg
GARCIA TORNE
David
55th place
-66 kg
HUTSOL
Danylo
55th place
-100 kg
SCHIMIDT
Guilherme
55th place
-81 kg
SHERRINGTON
Christopher
56th place
+100 kg
SICCARDI
Yann
56th place
-60 kg
JECMINEK
Jakub
56th place
-73 kg
BULEKULOV
Faruch
56th place
-90 kg
REMARENCO
Ivan
56th place
-100 kg
SAINI
Jasleen Singh
56th place
-66 kg
MORALES
Tomas
56th place
-81 kg
BOSTANOV
Soslan
57th place
+100 kg
STANCEL
Filip
57th place
-81 kg
PACHER
Johannes
57th place
-90 kg
VEG
Zsombor
57th place
-100 kg
SU
Rilege
57th place
-60 kg
GABUN
Constantin
57th place
-73 kg
AIDA
Yuji
57th place
-66 kg
BATTULGA
Temuulen
58th place
+100 kg
MA
Duanbin
58th place
-66 kg
STEPIEN
Damian
58th place
-81 kg
SNIPPE
Jelle
58th place
-100 kg
SHEROV
Erlan
58th place
-90 kg
NUNES DOS SANTOS
Claudio
58th place
-73 kg
SYUKENOV
Dauren
58th place
-60 kg
CHIBANA
Charles
59th place
-66 kg
SZCZEPANIAK
Tomasz
59th place
-90 kg
FIGUEROA
Freddy
59th place
+100 kg
PERTELSON
Oscar
59th place
-73 kg
KOHARA
Kenya
59th place
-81 kg
AOKI
Dai
59th place
-60 kg
SULAMANIDZE
Ilia
59th place
-100 kg
MANZI
Elios
60th place
-60 kg
SINGH
Avtar
60th place
-100 kg
JAYNE
John
60th place
-90 kg
AZIZOV
Abas
60th place
-81 kg
EL IDRISSI
Alaa
60th place
-66 kg
PROKOPCHUK
Evgenii
60th place
-73 kg
SOLIS
Francisco
60th place
+100 kg
KHOUSROF
Ali
61th place
-60 kg
MARCONCINI
Matteo
61th place
-90 kg
ELIAS
Nacif
61th place
-81 kg
SANEBLIDZE
Onise
61th place
-100 kg
YOUN
Jaegu
61th place
+100 kg
BABGOEV
Oleg
61th place
-73 kg
TILOVOV
Mukhriddin
61th place
-66 kg
REGIS
Andrea
62th place
-81 kg
ELIAS
Nacif
62th place
-90 kg
BASSOU
Issam
62th place
-60 kg
CULLHAJ
Indrit
62th place
-66 kg
OLIVAR
Cedric
62th place
-100 kg
CHELARU GRIGORAS
Irinel Vasile
62th place
+100 kg
HOUSSEIN
Aden-Alexandre
62th place
-73 kg
DEMYANENKO
Viktor
63th place
-100 kg
BELREKAA
Mohamed Sofiane
63th place
+100 kg
PENALBER
Victor
63th place
-81 kg
NURKOVIC
Jusuf
63th place
-66 kg
AXUS
Benjamin
63th place
-73 kg
GOZ
Roland
63th place
-90 kg
KIM
Yong Gwon
63th place
-60 kg
BAUZA
Karolis
64th place
-100 kg
IURA
Sveinbjorn
64th place
-81 kg
BEN DAVID
Daniel
64th place
-60 kg
BOBOEV
Giyosjon
64th place
-73 kg
ODKHUU
Tsetsentsengel
64th place
+100 kg
CRISOSTOMO
Joao
64th place
-66 kg
BALANTA
Francisco
64th place
-90 kg
DRUZETA
Dominik
65th place
-81 kg
D ARCO
Vincenzo
65th place
+100 kg
PETGRAVE
Jamal
65th place
-90 kg
MARCELINO
Michael
65th place
-66 kg
NJIE
Faye
65th place
-73 kg
YILDIZ
Salih
65th place
-60 kg
LYSENKO
Oleksii
65th place
-100 kg
MUDRANOV
Beslan
66th place
-66 kg
CONTINI
Marcelo
66th place
-73 kg
KUMASHIRO
Yusuke
66th place
+100 kg
GONZALEZ
Asley
66th place
-90 kg
TAVELURI
Lasha
66th place
-100 kg
MOUTII
Achraf
66th place
-81 kg
YADAV
Vijay Kumar
66th place
-60 kg
LOPORCHIO
Giuliano
67th place
-100 kg
SNOUSSI
Oussama Mahmoud
67th place
-90 kg
SANDAL
Sinan
67th place
-66 kg
TSALA TSALA
Bernadin
67th place
-60 kg
OGAWA
Yusei
67th place
+100 kg
UMAYEV
Abdul Malik
67th place
-73 kg
BEKMURZAEV
Yunus
67th place
-81 kg
JABALLAH
Faicel
68th place
+100 kg
VALIZADA
Oruj
68th place
-60 kg
SARAIVA
Nuno
68th place
-73 kg
BOROS
Bence
68th place
-66 kg
NAI
Rigaqi
68th place
-81 kg
SZCZUROWSKI
Kacper
68th place
-100 kg
YAMAMOTO SERVAN
Daryl
68th place
-90 kg
LUCENTI
Emmanuel
69th place
-81 kg
BOTTIEAU
Joachim
69th place
-90 kg
HORAK
Michal
69th place
-100 kg
HAMAD
Sulaiman
69th place
-73 kg
CALLE
Dilmer
69th place
-60 kg
MUNGANDU
Steven
69th place
-66 kg
MARINIC
Enej
69th place
+100 kg
DELPOPOLO
Nicholas
70th place
-81 kg
SAIDOV
Saidzhalol
70th place
-100 kg
EL MEZIATI
Ahmed
70th place
-73 kg
CROITORU
Mircea
70th place
+100 kg
PETR
Jiri
70th place
-90 kg
ISAEV
Isa
70th place
-66 kg
BESTAEV
Otar
70th place
-60 kg
DAVAADORJ
Tumurkhuleg
71th place
-66 kg
DELPOPOLO
Nicholas
71th place
-73 kg
DESCHENES
Marc
71th place
+100 kg
HAZEM
Ali
71th place
-90 kg
CHILARD
Nicolas
71th place
-81 kg
MARGIEV
Merab
71th place
-100 kg
SADDIKI
Younes
71th place
-60 kg
FERNANDES
Jorge
72th place
-73 kg
NATEA
Daniel
72th place
+100 kg
SAFGULIYEV
Tural
72th place
-90 kg